Powrót

by myLINE. Bazujemy na doświadczeniu.

by myLINE. Bazujemy na doświadczeniu.

Od pierwszych dni po premierze Shiny&Shapy, Klientki zasypują nas pytaniami o skład, pomysł na markę, jej pochodzenie. Nic dziwnego - produkt, który ma zarówno dbać o urodę jak i o zdrowie musi być sprawdzony i wiarygodny. Dlatego poniżej odpowiadamy na najcześciej pojawiające się pytania. 

Na początku sierpnia 2022 roku na rynku pojawiła się nasza nowa marka: Shiny&Shapy. To pełnowartościowe posiłki w formie koktajlu. Dodatkowo zostały wzbogacone o wysoką dawkę (aż 2500mg na posiłek) bioaktywnego kolagenu. Sprawia on, że posiłki zyskują właściwości pielęgnacyjne i odmładzające dla skóry. Dowiedz się więcej o zaletach Shiny&Shapy.

Skąd wzięła się marka Shiny&Shapy?

Shiny&Shapy to marka stworzona przez ekspertów: lekarzy i dietetyków stojących za europejskim sukcesem myLINE. Produkty Shiny&Shapy by myLINE to te same doskonałe wartości odżywcze, ten sam wspaniały smak i pełne bezpieczeństwo. Gwarantowane przez sprawdzonego europejskiego producenta. Shiny&Shapy to nowy produkt spod egidy myLINE.

Skoro to produkty myLINe to czemu nazywają się inaczej?

Kategoria jadalnych kolagenów to nowy trend na rynku pielęgnacyjnym i spożywczym. Przez wysoką zawartość bioaktywnego kolagenu produkty Shiny&Shapy znacząco różnią się od klasycznych posiłków myLINe. Choć zawiera te same wartości odżywcze i te same walory to posiadają dodatkowe funkcje - działanie odmładzające, pielęgnacyjne, regenerujące. Przez to kierowane są do odmiennej grupy Klientek. A ponieważ planujemy rozwijać Shiny&Shapy o nowe smaki i nowe produkty - zdecydowaliśmy, że tak pojemna kategoria zasługuje na własny brand. 

Tylko dziś! Kup specjalny zestaw startowy – dwa smaki plus dwa shakery w super cenie: 300zł! Dla Ciebie i dla Twojej Mamy. Bo każdą przygodę najlepiej zaczynać z najbliższą osobą. Zrób prezent sobie i swojej mamie. Bo zdrowie i młodość to najlepszy upominek pełen miłości. Promocja obowiązuje tylko dziś!

Dla kogo jest Shiny&Shapy?

Podobnie jak wszystkie produkty by myLINE, koktajle Shiny&Shapy kierujemy do nowoczesnych, świadomych aktywnych kobiet. Kobiet, które chcą kompleksowo zadbać o swoje zdrowie. Dodatkowa zawartość aktywnego kolagenu sprawia, że posiłki Shiny&Shapy posiadają walory anti-aging. Dlatego produkty te najlepiej sprawdzą się w diecie kobiet, które chcą profilaktycznie zadbać o kondycję skóry. I tych, które dostrzegają na swojej skórze pierwsze objawy starzenia i chcą suplementować jakościowy kolagen. 

Czy Shiny&Shapy jest posiłkiem jak myLINE?

Tak! Shiny&Shapy zachowuje wszystkie najważniejsze właściwości posiłków firmowanych znakiem myLINe: doskonale skomponowane makra, 24 witaminy i minerały, wysokiej jakości białko, obniżoną liczbę kalorii. Podobnie jak posiłki myLINE - koktajle Shiny&Shapy zapewniają energię na wiele godzin, mogą zastępować jeden tradycyjny posiłek i dostarczają wszystkich niezbędnych wartości odżywczych. Wprowadzając Shiny&Shapy do diety powinnaś zastępować naszym koktajlem jeden posiłek (najlepiej śniadanie lub kolację) w ciągu dnia.

Jak przygotowywać posiłki Shiny&Shapy?

Koktajle Shiny&Shapy możesz przygotowywać na wodzie - dodając cztery miarki produktu do 350 ml wody Jeżeli jednak wolisz gęściejsze konsystencje możesz jako bazę do koktajlu wykorzystać chude lub roślinne mleko albo jogurt. Co do zasady - koktajle Shiny&Shapy tworzysz w ten sam sposób, co posiłki myLINE - blendujesz lub shakujesz proszek z bazą - w ciągu kilkudziesięciu sekund tworząc znakomity posiłek. W przypadku koktajli Shiny&Shapy masz do wyboru trzy wspaniałe smaki - waniliowy, czekoladowy i kawowy z karmelem.
Spróbuj koniecznie i podziel się z nami swoimi wrażeniami.

Wypróbuj nasze produkty

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Wanilia

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Wanilia

1 posiłek/ 25,5 zł Cena: 179 zł
Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Czekolada

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Czekolada

1 posiłek/ 25,5 zł Cena: 179 zł

Wybierz swój pakiet Shiny&Shapy

Shiny&Shapy – pakiet na 4 tygodnie kuracji

Shiny&Shapy – pakiet na 4 tygodnie kuracji

1 posiłek / 24,25 zł Cena: 679 zł
Shiny&Shapy – pakiet na 12 tygodni kuracji

Shiny&Shapy – pakiet na 12 tygodni kuracji

1 posiłek / 23,20 zł Cena: 1949 zł

Kolejne porady

Otrzymuj sprawdzone
porady urodowe

Zostaw nam swój e-mail, a dostarczymy Ci
najlepszą wiedzy na temat pielęgnacji i doradzimy jakie produkty wybrać.

więcej