Powrót

50 zł! Majowy prezent od Shiny&Shapy. Dieta anti-aging na wyciągnięcie ręki

50 zł! Majowy prezent od Shiny&Shapy. Dieta anti-aging na wyciągnięcie ręki

Tuż po majówce, mamy dla Ciebie super niespodziankę - aż 50 zł w prezencie na wszystkie produkty Shiny&Shapy. Wystarczy, że finalizując zakupy dodacie w naszym sklepie kod TEAMSHINY. I gotowe: możesz zaczynać swoją dietę anti-aging!

Kod możesz wykorzystać tylko raz, ale za to na wszystkie nasze produkty. Możesz więc kupić zarówno pojedynczy koktajl, pakiet startowy, lub każdy inny dowolny pakiet naszych produktów. To doskonała okazja, żeby wypróbować jeden z nieznanych dotąd smaków? A może w ogóle zacząć przygodę z Shiny&Shapy?

Niezależnie od tego, czy znasz już nasze koktajle, czy jesteś debiutantem - przez najbliższych kilka dni możesz skomponować swój własny pakiet koktajli Shiny&Shapy i odebrać swój upominek. Warto się spieszyć, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

Majowy upominek! Odbierz 50 zł na zakupy!

Marzysz o idealnie gładkiej skórze przed letnim wypoczynkiem? Dołącz do #TeamShiny i odbierz super prezent: 50zł w prezencie na zakupy w naszym sklepie. Skomponuj swój koszyk pełen odmładzających koktajli a finalizując zakup wpisz kod TEAMSHINY.

Dlaczego warto stosować dietę anti-aging?

Dieta anti-aging to całkowicie nowy trend wpisujący się w nowoczesne działania smart aging. Co do zasady sprowadza się do tego, aby w jak najbardziej naturalny, nieinwazyjny i harmonijny sposób przeciwdziałać oznakom starzenia skóry i spowalniać je.
U podstaw diety anti-aging leży przekonanie, że to w jaki sposób starzeje się nasz organizm (nie tylko skóra, ale też wszystkie inne organy) w ogromnej mierze zależy od tego, co jemy. Nie ma w tej tezie niczego odkrywczego, prawda? Oczywiście! Od dawna w mediach oraz od ekspertów w dziedzinie żywienia czy medycyny możemy usłyszeć, że warto wykluczyć z diety cukier, gluten, czerwone mięso etc. Paradoksalnie - rzadziej słyszymy o tym, co powinniśmy i co warto wprowadzić do diety, żeby nasze jedzenie działało odmładzająco. A przecież dieta anti-aging to najbardziej naturalny sposób na... odmłodzenie. Bez inwazyjnych zabiegów, kosztownych kosmetyków. Lub jako ich perfekcyjne uzupełnienie.

Dieta anti-aging. Wpisujemy się w trend.

Koktajle Shiny&Shapy idealnie wpisują się, a właściwie tworzą kategorię diety anti-aging na polskim rynku. Nasze posiłki to pełnowartościowe, doskonale skomponowane posiłki. Moga zastąpić Twoje śniadanie, lunch, a nawet kolację. Wszystko zależy od Ciebie, który z posiłków zastaisz naszym koktajlem. Każdy z posiłków to:

  • tylko 219 kalorii,
  • zaledwie 1,8 g cukrów prostych. Co sprawia, że doskonale sprawdzają się u osób zmagających się z insulinoopornością czy u osób odchudzających się.
  • aż 24 mikroelementy i witaminy (w tym te, które są nieodzowne do syntezy kolagenu).
  • 2500 mg doskonale wchłanialnego kolagenu, który odpowiada za odmładzające walory naszych posiłków.

Więcej na temat składników, które sprawiają, że posiłki Shiny&Shapy to prawdziwe "bomby młodości" przeczytacie w naszym artykule o cechach charakterystycznych diet anti-aging.

Wybierz koktajle i odbierz swój upominek

Shiny&Shapy – pakiet na 4 tygodnie kuracji

Shiny&Shapy – pakiet na 4 tygodnie kuracji

1 posiłek / 24,25 zł Cena: 679 zł

Sprawdź inne możliwości i smaki

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Wanilia

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Wanilia

1 posiłek/ 25,5 zł Cena: 179 zł
Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Kawa z karmelem

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Kawa z karmelem

1 posiłek/ 25,5 zł Cena: 179 zł
Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Czekolada

Shiny&Shapy koktajl z kolagenem Czekolada

1 posiłek/ 25,5 zł Cena: 179 zł

Sprawdź porady beauty

Otrzymuj sprawdzone
porady urodowe

Zostaw nam swój e-mail, a dostarczymy Ci
najlepszą wiedzy na temat pielęgnacji i doradzimy jakie produkty wybrać.

więcej